Pneumatické náradie Mighty Seven

Firma M7

Firma Mighty Seven, alebo tiež M7, ako je nazývaná tisíckami používateľov po celom svete, je oveľa viac než dobrý výrobca pneumatického náradia. V skutočnosti M7 ponúka v rámci svojej značky kompletné riešenia v oblasti pneumatického náradia pre svojich zákazníkov. Tím M7 sa skladá z celosvetovej siete odborníkov na pneumatické náradie (konštruktérov, predajcov a servisných technikov). Mighty Seven je výrobca s viac než dvadsať ročnou skúsenosťou v oblasti kvalitného pneumatického náradia s dlhou životnosťou určeného výhradne pre oblasti profesionálnych a priemyselných aplikácií. Dôležitý je aj neustále prebiehajúci vývoj nových produktov s radou chytrých riešení a niekoľkými medzinárodnými patentmi. S M7 máte garanciu dobre fungujúceho popredajného servisu.

Silná značka vždy vychádza z kvalitného produktu, pneumatického náradia

M7 navrhuje, vyvíja, vyrába náradie s ohľadom na možnosť maximalizovať produktivitu a zlepšiť komfort obsluhy náradia. Aby M7 udržal krok so svetovými trendmi, oddelenie výskumu M7 sa zameriava na prieskum trhu tak, aby firma M7 bola schopná ponúknuť spotrebiteľom ergonomickejšie, pohodlnejšie, ľahšie a účinnejšie nástroje a zariadenia. Názov firmy Mighty Seven je synonymom pre kvalitné výrobky. Náradie s označením M7 je spoľahlivé, výkonné a dostatočne odolné, aby uľahčilo obsluhe prácu. M7 vybudovala svoju reputáciu na kvalite a odolnosti svojich výrobkov. Všetky jej výrobky sú certifikované riadením kvality ISO9001 a majú schválenie CE tak, aby poskytli svojim zákazníkom náradie, ktoré je efektívne, odolné a účinné.

M7 ručí za kvalitu pneumatického náradie

Firma M7 pracuje v systému riadenia kvality ISO 9001. Aby splnila medzinárodné štandardy kvality, investuje M7 čas, peniaze a úsilie do vytvorenia kompletnej kontroly kvality procesov a tým ubezpečuje zákazníkov, že ich výsledné výrobky, ktoré nesú značku M7 predbehnú očakávania klientov vo všetkých smeroch. Zariadenie, ktoré M7 používa na testovanie sú napríklad: zariadenie na záťažové testy, digitálne zariadenie na testovanie krútiacich momentov, multifunkčné testovacie stroje, testy efektivity brúsenia, digitálne projektory merania, brusné a leštiace zariadenia, infračervené tachometri, testovanie vibrácií, detektory úrovne hluku. M7 je súčasťou celosvetovej skupiny King Tony.

Sortiment pneumatického náradie Mighty Seven

K dnešnému dňu ponúka M7 široké spektrum pneumatického náradia. Napriek tomu firma M7 počúva nápady zákazníkov a podľa ich potrieb vyvíja inovatívne produkty a rozširuje program tak, aby ponúkla všetko, čo zákazník potrebuje.